نایب قهرمانی تیم نوجوانان پسر باریج اسانس در مسابقات چهارجانبه کاشان

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، همزمان با ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز مادر، فینال مسابقات چهارجانبه شهرستان کاشان پنجشنبه 8 اسفند ماه به میزبانی باشگاه شهید اردهال کاشان در سالن بانک ملی برگزار شد.

بر همین اساس، تیم های فرش محتشم، شهید اردهال، باريج اسانس و سبحان قم در این تورنمنت شرکت کرده بودند.

تیم والیبال پسران باریج اسانس که به مرحله فینال راه پیدا کرده بود، در دیدار نخست خود توانست تیم شهید اردهال را با نتیجه دو بر صفر شکست دهد. دیدار دوم باریجی ها با نماینده قم بود که آن بازی نیز با نتیجه دو بر یک به نفع کاشانی ها به پایان رسید.

اما در دیدار فینال، تیم های باریج اسانس و فرش محتشم به مصاف هم رفتند که در یک دیدار نزدیک به هم این فرش محتشم بود که پیروز مسابقه شد و نوجوانان باریج اسانس به مقام نایب قهرمانی این تورنمنت بسنده کردند.

در ترکیب تیم پسران باریج اسانس، یونس دشتی، علیرضا نعمت الهی، پویا ابوالفضلی، امیر رمضان نیا، پارسا کرمان نژاد، مجید حیاتی، محمد مرادی، سجاد حسینی، هادی هاشمی، ابولفضل فلزی، آرش آرامیده، امیرحسین رشیدی تبار، عرفان حسینی و ابولفضل گواهی به سرمربیگری نادر باغشیخی و سرپرستی علی گیلاسی حضور داشتند.

آدرس: کاشان، میدان 12 فروردین، ساختمان شیرینی سرای یاس، باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس  // دفتر مرکزی: 8601 5545 31 (98+) // تلفکس: 8602 5545 31 (98+)

@barijsport

@barijessencevolleyball

تمامی حقوق این وب سایت نزد باشگاه فرهنگی و ورزشی باریج اسانس محفوظ می باشد.طراحی سایت : اکسین