قهرمانی مقدرانه تیم بانوان باریج اسانس در مسابقات والیبال جام باشگاه های بانوان ایران

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، دیدار فینال و رده بندی مسابقات والیبال جام باشگاه های بانوان ایران، امروز چهارشنبه 7 اسفند ماه ۱۳۹۷ در قزوین با حضور فاطمه حسیبی مدیرعامل باشگاه باریج اسانس، فتاحی رئیس هیات والیبال شهرستان و واعظ مدیر باشگاه باریج اسانس و دیگر مسئولین ورزش استان قزوین برگزار شد.

فینال این دوره از مسابقات، بین دو تیم بانوان باریج اسانس کاشان و اکسون تهران برگزار شد که در پایان این دختران کاشانی بودند که توانستند با نتیجه 3 بر یک حریف تهرانی خودشان را شکست دهند و به مقام قهرمانی مسابقات والیبال جام باشگاه های بانوان ایران دست پیدا کنند.

در این دیدار، ست اول با نتیجه 25 بر 23 به نفع تیم باریج اسانس به پایان رسید. در ست دوم هم کاشانی ها با نتیجه 25 بر 12 حریف خود را شکست دادند. اما در ست سوم این تیم اکسون تهران بود که با نتیجه 25 بر 21 توانست با پیروزی از زمین بازی خارج شود. در ست چهارم بود که شیردختران کاشانی غیرتمند حاضر شدند و توانستند با نتیجه 25 بر 23 حریف خود را شکست دهند و کاپ قهرمانی را بالای سر خود ببرند.

دیدار رده بندی هم امروز بین دو تیم قزوین و مهاباد برگزار شد که در پایان میزبان مسابقات توانست عنوان سومی را از آن خود کند.

در دور برگشت مسابقات والیبال جام باشگاه های بانوان ایران که از 4 اسفندماه آغاز شده بود، تیم بانوان باریج اسانس با تیم های مدرن مشهد و مهاباد و نفت آغاجاری در گروه B هم گروه بود.

در این گروه، تیم بانوان باریج اسانس در دیدار اول خود توانست با نتیجه 3 بر صفر تیم مدرن مشهد را شکست دهد. دیدار دوم کاشانی ها با مهاباد بود که با نتیجه سه بر صفر به نفع باریج اسانس به پایان رسید. دیدار سوم نیز با تیم نفت آغاجاری بود که این دیدار هم با نتیجه 3 بر صفر به نفع کاشانی ها به پایان رسید. روز گذشته نیز در دیدار ضربدری تیم باریج اسانس و شهرداری قزوین رو در روی هم صف آرایی کردند که در پایان این دختران کاشانی بودند که با غلبه بر میزبان مسابقات، راهی دیدار فینال شدند.

در ترکیب تیم بانوان باریج اسانس، خانم ها: فاطمه عنایت، ریحانه داورپناه، الهه حلاج، صبا ایدلخانی، شبنم نوروز، زویا خالقی، فاطمه زیدآبادی، فاطمه احمدی، سمیه شیرزای، افروز کریمی، زهرا کریمی، سوگند سلیم، فاطمه ابراهیمی، فاطمه طاهری، عاطفه جمالی، ملیکا ارشدی، طوبی حسین زاده و سارا مسیحی به سرمربیگری خانم خمسه و کمک مربیگری خانم ها داودی، ترکی و محلوجی به عنوان بدن ساز حضور دارند.

آدرس: کاشان، میدان 12 فروردین، ساختمان شیرینی سرای یاس، باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس  // دفتر مرکزی: 8601 5545 31 (98+) // تلفکس: 8602 5545 31 (98+)

@barijsport

@barijessencevolleyball

تمامی حقوق این وب سایت نزد باشگاه فرهنگی و ورزشی باریج اسانس محفوظ می باشد.طراحی سایت : اکسین