خانه / اخبار و رویداد ها / اخبار ورزشی / استارت مسابقات دوستانه باشگاه باریج اسانس با تیم های مطرح والیبال

استارت مسابقات دوستانه باشگاه باریج اسانس با تیم های مطرح والیبال

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، محمدرضا واعظ مدیر باشگاه از آغاز مسابقات دوستانه بعد از تمرینات آکادمی باریج اسانس، از ابتدای دی ماه خبر داد و گفت: با عنایت به تمرینات و بدنسازی های حرفه ای توسط این باشگاه که برای بازیکنان نوجوانان طی چندین ماه اخیر صورت گرفته شده است، در نظر داریم شرایطی را مهیا کنیم که بازیکنان بتوانند از تجربیات خود در تمرینات برای مسابقات دوستانه استفاده بهینه نمایند. به همین جهت اولین دور از مسابقات دوستانه را با امید به خدا در سطح استان با تیم های مطرح والیبال شروع کردیم.

وی در ادامه افزود: باشگاه باریج اسانس درنظر دارد در راستای حرفه ای گری و تخصص محوری، علاوه بر امکانات ویژه ای که برای بازیکنان از جمله بدنسازی اختصاصی زیرنظر مربیان باتجربه و همچنین تمرینات اختصاصی والیبال آماده کرده است ، آب درمانی را نیز در برنامه های خود برای ریکاوری بدنی آنها بگنجاند تا قدم به قدم به اهداف بلندمدت خود برسد.

مدیر باشگاه باریج اسانس کاشان تاکید داشت: در همین باره، باشگاه برای تحقق شعار “اتحاد و همبستگی گروهی راهی است جهت رسیدن به اهداف تعریف شده”، اولین دیدار دوستانه آکادمی باریج اسانس با تیم دولت آباد اصفهان را در سالن دانشگاه آزاد دولت آباد روز جمعه ۱ دی ماه برگزار کرد و با نتیجه ۲ بر صفر نماینده کاشان به برتری رسید.

واعظ ضمن تبریک و خسته نباشید به تمامی بازیکنان تیم نوجوانان آکادمی و کادر فنی، ادامه داد: تلاش خواهیم کرد که مسابقات دوستانه با تیم های برتر سطح استان و کشور را تدارک ببینم تا شرایط آمادگی بازیکنان به نقطه مطلوب کادرفنی برسد.

درباره ی باشگاه باریج اسانس کاشان

مطلب پیشنهادی

عکس: قهرمانی تیم پیشکسوتان والیبال باریج اسانس در مسابقات جام رمضان

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، از سری مسابقات والیبال جام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.