خانه / اخبار و رویداد ها / پیام تبریک سرکار خانم حسیبی به مناسبت هفته ورزش

پیام تبریک سرکار خانم حسیبی به مناسبت هفته ورزش

به گزارش روابط عمومی باشگاه باریج اسانس کاشان، مدیرعامل باشگاه باریج اسانس کاشان در پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را به اهالی ورزش کاشان و به ویژه تمامی رئیس و کارکنان محترم فدراسیون والیبال تبریک گفتند.

بدون شک تمامی مسئولان و دست اندرکاران در عرصه ورزش برای توسعه، رشد و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی گام بر می دارند چرا که ورزش به‌عنوان یک ضرورت و نیاز در زندگی همه افراد به‌صورت عام و نیز به ‌عنوان یک رکن اساسی و حیاتی برای حضور در فعالیت‌های اجتماعی از اهمیت خاصی برخوردار است.

ورزش ایران با توجه به سرمایه انسانی جوان و مستعد شرایط مناسبی را برای رشد و موفقیت دارد و می تواند عرصه پیشرفت را برای جوانان فراهم آورد.

در این جهت نیز فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران به ریاست محمدرضا داورزنی با تلاش سختکوشانه خود توانسته فرصتی را برای پیشرفت رشته ورزشی والیبال و توسعه آکادمی های والیبال در استان ها فراهم کند.

بدون شک تلاشهای شبانه روزی دست اندرکاران و مسئولین در ورزش کشور باعث خواهد شد تا در این عرصه شاهد رشد و شکوفایی و در نهایت افتخار آفرینی غیورمردان و بانوان این مرز و بوم باشیم.

باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت روز تربیت بدنی و ورزش، آرزوی موفقیت و بهروزی همه ورزشکاران عزیز جمهوری اسلامی در تمامی عرصه های داخلی و بین المللی و بر افراشته شدن پرچم پر افتخار کشورمان را در اقصی نقاط دنیا از درگاه ایزد منان مسئلت دارد.

درباره ی باشگاه باریج اسانس کاشان

مطلب پیشنهادی

فیلم: جشن ویژه باشگاه باریج اسانس کاشان برای نونهالان آکادمی

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، جشن ویژه باشگاه باریج اسانس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.