خانه / اخبار و رویداد ها / رویدادهای ورزشی / مدیرعامل باشگاه باریج اسانس کاشان به شایعات پایان داد/ حضورمان در لیگ برتر هنوز در حد حرف است و قطعی نیست

مدیرعامل باشگاه باریج اسانس کاشان به شایعات پایان داد/ حضورمان در لیگ برتر هنوز در حد حرف است و قطعی نیست

📣📣 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، فاطمه حسیبی مدیرعامل باشگاه باریج اسانس در واکنش به شایعات مطرح شده درباره حضور این باشگاه در لیگ برتر والیبال امسال اظهارداشت: حضورمان در لیگ برتر والیبال هنوز در حد صحبت و مراحل مقدماتی است، هنوز هیچ اتفاق خاصی نیافتاده و این موضوع در حد فرضیه است و بایستی ابتدا در هیئت مدیره مطرح شود. تا به الان هیئت مدیره به اجماع نرسیده و تمامی مسائل مطرح شده در فضای مجازی در حد حرف و شایعه است.
🔸🔸 وی گفت: از آن جا که باشگاه باریج اسانس در سال های اخیر روی رده های سنی پایه برنامه ریزی ویژه ای داشته است و با توجه به این نکته که آکادمی باشگاه برای تربیت والیبالیست ها تشکیل شده، از همین رو معتقدم یک سال دیگر باید صبر کرد تا اوضاع به همین منوال طی شود. سیاست اصلی باشگاه توجه به زیرساخت ها و آموزش ورزش والیبال در رده سنی پایه و ورزش قهرمانی است که خوشبختانه در این ۳ سال به موفقیت های چشمگیری نائل آمدیم و از همین رو، شاهد حضور چندین بازیکن باشگاه در بخش دختران و پسران به عنوان نمایندگان شهرستان کاشان در جمع ملی پوشان هستیم که این خود باعث افتخار است.
🔹🔹 مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان در ادامه یادآورشد: معتقدم اگر یک سال دیگر صبر کنیم با همین بازیکنان آکادمی باریج اسانس و بازیکنان مستعد این سرزمین می توانیم در لیگ برتر حاضر شویم. اما در نهایت بنده در این خصوص تنها یک رای دارم و اعضای هیئت مدیره تصمیم گیرنده نهایی هستند.
🔴🔴حسیبی در پایان تاکید داشت: از تمامی هواداران باشگاه باریج اسانس که در این مدت پیگیر حضور ما در لیگ برتر بودند، تشکر و قدردانی می کنم و از آنها می خواهم تنها از درگاه رسمی باشگاه، پیگیر اخبار موثق بوده و به شایعات توجهی نکنند. به طور یقین باشگاه باریج اسانس با یک برنامه ریزی منسجم و هدف دار، به دنبال ایجاد فضایی سالم و شاداب در سطح کشور می باشد.

درباره ی مدیر سایت

مطلب پیشنهادی

مصاف نوجوانان والیبالیست باریج اسانس کاشان با تیم های مطرح لیگ برتر والیبال

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس، محمد رضا واعظ با اعلام این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.