خانه / اخبار و رویداد ها / اخبار فرهنگی / باشگاه باریج اسانس و نگاه خاص به ظرفیت های والیبال روستایی

باشگاه باریج اسانس و نگاه خاص به ظرفیت های والیبال روستایی

📣📣 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، عصر روز گذشته ۷ مردادماه در جلسه ای که با حضور اقای افراشی رئیس هیات ورزش های روستایی و محمدرضا واعظ مدیر باشگاه باریج اسانس در محل دفتر این باشگاه تشکیل شد، بر ضرورت استفاده از پتانسیل ۶۰ روستا در کاشان در زمینه ورزش تخصصی و حرفه ای والیبال صحبت به میان آمد.
🔴🔴 در این نشست ابتدا رئیس هیات وزرش روستایی از دعوت این باشگاه در این خصوص ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: با تعامل و همکاری این هیات با باشگاه فرهنگی ورزشی آینده داری همچون باریج اسانس که نگاه حرفه ای به ورزش خصوصا والیبال دارد، خواهیم توانست نوجوانان و جوانان روستاهای کاشان را جهت حضور هر چه بیشتر در عرصه ورزش حرفه ای راهنمایی و هدایت نماییم .
🔹🔹 در ادامه واعظ مدیر باشگاه اظهار کرد که از برنامه های باشگاه در سال جاری تعامل با هیات ورزشی روستایی بوده تا با نگرش تخصصی و فرهنگ سازی در امر ورزش حرفه ای والیبال ، چه در شهرستان کاشان و چه در روستاها، نوجوانان و جوانان را در مسیری که بنیانگذار باشگاه مرحوم مهندس حسین حجازی ترسیم نموده است، قرار دهیم.
🔸🔸 وی همچنین با بیان اینکه نقطه عطفی در مسیر ارتقای ورزش کاشان شکل گرفته است اظهار داشت: امیدواریم که بتوانیم در سایه تعامل و همدلی با این هیات از ظرفیت های ورزش روستایی بهره مند گردیم .
🔷🔷 لازم به توضیح است که در این جلسه مقرر شد روزهای جمعه هر هفته مربیان آقا و خانم باشگاه باریج اسانس، جهت استعدادیابی از ورزشکاران آقا و خانم از سن ۹ سال تا ۱۴ سال در روستاها حضور یابند

درباره ی مدیر سایت

مطلب پیشنهادی

پیام تبریک سرکار خانم حسیبی به قائم مقام شرکت داروسازی باریج اسانس

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، در پی انتصاب سرکار خانم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.