خانه / اخبار و رویداد ها / اخبار فرهنگی / باشگاه باریج اسانس و نگاه خاص به ظرفیت های والیبال روستایی

باشگاه باریج اسانس و نگاه خاص به ظرفیت های والیبال روستایی

📣📣 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، عصر روز گذشته ۷ مردادماه در جلسه ای که با حضور اقای افراشی رئیس هیات ورزش های روستایی و محمدرضا واعظ مدیر باشگاه باریج اسانس در محل دفتر این باشگاه تشکیل شد، بر ضرورت استفاده از پتانسیل ۶۰ روستا در کاشان در زمینه ورزش تخصصی و حرفه ای والیبال صحبت به میان آمد.
🔴🔴 در این نشست ابتدا رئیس هیات وزرش روستایی از دعوت این باشگاه در این خصوص ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: با تعامل و همکاری این هیات با باشگاه فرهنگی ورزشی آینده داری همچون باریج اسانس که نگاه حرفه ای به ورزش خصوصا والیبال دارد، خواهیم توانست نوجوانان و جوانان روستاهای کاشان را جهت حضور هر چه بیشتر در عرصه ورزش حرفه ای راهنمایی و هدایت نماییم .
🔹🔹 در ادامه واعظ مدیر باشگاه اظهار کرد که از برنامه های باشگاه در سال جاری تعامل با هیات ورزشی روستایی بوده تا با نگرش تخصصی و فرهنگ سازی در امر ورزش حرفه ای والیبال ، چه در شهرستان کاشان و چه در روستاها، نوجوانان و جوانان را در مسیری که بنیانگذار باشگاه مرحوم مهندس حسین حجازی ترسیم نموده است، قرار دهیم.
🔸🔸 وی همچنین با بیان اینکه نقطه عطفی در مسیر ارتقای ورزش کاشان شکل گرفته است اظهار داشت: امیدواریم که بتوانیم در سایه تعامل و همدلی با این هیات از ظرفیت های ورزش روستایی بهره مند گردیم .
🔷🔷 لازم به توضیح است که در این جلسه مقرر شد روزهای جمعه هر هفته مربیان آقا و خانم باشگاه باریج اسانس، جهت استعدادیابی از ورزشکاران آقا و خانم از سن ۹ سال تا ۱۴ سال در روستاها حضور یابند

درباره ی مدیر سایت

مطلب پیشنهادی

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، در پی افتخارآفرینی الهه حلاج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.