خانه / اخبار و رویداد ها / اولین حضور باشگاه باریج اسانس کاشان در مسابقات قهرمانی ووشو کشور +تصاویر

اولین حضور باشگاه باریج اسانس کاشان در مسابقات قهرمانی ووشو کشور +تصاویر

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، طبق سنوات گذشته، مسابقات قهرمانی ووشو کشوری امسال به میزبانی شهرستان سی سخت استان کهگیلویه و بویراحمر از ۱۰ الی ۱۳ مرداد ماه آغاز شده است.

این دوره از مسابقات از روز ۱۰ مرداد ماه همزمان با روز جهانی رشته ووشو با وزن کشی شرکت کنندگان آغاز شد و در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۱ و ۱۲ مردادماه مسابقات، در حال پیگیری است.

تیم ووشوی باریج اسانس امسال برای اولین بار با ۱۰ بازیکن و به سرمربیگیری استاد محمدرضا جعفری در این مسابقات قهرمانی حاضر شده است. بازیکنان باشگاه باریج اسانس در چهار رده نونهالان، نوجوانان، جوانان و همچنین بزرگسالان در این دوره رو در روی حریفان خود به روی رینگ می روند.

به گفته محمدرضا جعفری سرمربی تیم ووشوی باریج اسانس، آقایان ابوالفضل کولیوند و حیدر خانی در رده سنی نونهالان، امید شنبه ای، میلاد باجلان، رضا قلی پور، علیرضا ابودی، امید ریاحی، رسول عدالتی، یوسف عدالتی در رده سنی نوجوانان و جوانان و همچنین در رده سنگین وزن، حمیدرضا جعفری ترکیب تیم را تشکیل می دهند.

در همین حال محمدرضا واعظ مدیر باشگاه عنوان داشت: شروع موثر و مفید این تیم در یاسوج نشان از عزم جدی باشگاه در تحقق برنامه ریزی های آتی خواهد بود. تا اعضا تیم با پشتیبانی قوی و مطمئن در سایر عرصه ها قدم بر دارند. تلاش بازیکنان و کادرفنی باریج اسانس کاشان این است که در مسابقات قهرمانی، بهترین نتایج در کنار حرفه ای گری، کسب نماید.

درباره ی باشگاه باریج اسانس کاشان

مطلب پیشنهادی

برگزاری سلسله کارگاه های آموزش روانشناسی مربیان در باشگاه باریج اسانس

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، اولین جلسه کارگاهی روانشناسی ورزشی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.