خانه / اخبار و رویداد ها / اخبار فرهنگی / تمجید نماینده مجلس و روسای هیات های والیبال استان اصفهان از عملکرد مرحوم حجازی در حوزه ورزش و صنعت

تمجید نماینده مجلس و روسای هیات های والیبال استان اصفهان از عملکرد مرحوم حجازی در حوزه ورزش و صنعت

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، نخستین گردهایی روسای هیئات والیبال استان اصفهان صبح روز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۷ در سالن اجتماعات سالن ورزشی شکرریز مجموعه ورزشی شهید ناصرفکری به میزبانی هیات والیبال شهرستان کاشان برگزار شد.

در این گردهمایی، علاوه بر دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، تیمور باجول رئیس هیات والیبال استان اصفهان، حسن فتاحی رئیس هیات والیبال شهرستان و سرکار خانم فاطمه حسیبی مدیرعامل باشگاه باریج اسانس، سلامیان رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان و دیگر روسای هیئات والیبال استان اصفهان حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه، دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان، از این شهرستان به عنوان شهر اقتصاد مقاومتی و ورزشکارخیز یاد کرد و گفت: ورزش کاشان را مدیون مردم و خیرین و زنان خیر این شهرستان هستیم و بایستی از زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر مرحوم حسین حجازی به عنوان کارآفرین نسل جدید در کاشان با تفکر دانش بنیان قدردانی کرد. متأسفانه قدر نعمت زنده یاد حجازی را ندانستیم که خداوند او را از ما گرفت.

ساداتی نژاد گفت: مسؤولان شهرستان در مقابل این افراد هم مسئول هستند و هم کوتاهی کرده اند و این در حالی است که ما باید قدردان خیرین ورزش باشیم و آنها را تکریم کنیم. البته بابت تمام مشکلاتی که برای آنها ایجاد شده، عذرخواهی کنیم.

در ادامه ی این گردهمایی تیمور باجول رییس هیات والیبال استان اصفهان نیز از زنده یاد حجازی به عنوان بنیانگذار والیبال نوین در کاشان نام برد و افزود: کاشان همیشه در والیبال حرف برای گفتن داشته است و یک رقیب جدی برای والیبال اصفهان محسوب شده و می شود.

لازم به توضیح است که نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی و رئیس هیات والیبال استان بر نوین بودن آموزش های آکادمی والیبال باشگاه باریج اسانس تاکید کردند و عنوان داشتند: کاشان همیشه در والیبال حرف برای گفتن داشته است و یک رقیب جدی برای والیبال استان و حتی کشوری محسوب شده و می شود.

همچنین در این گردهمایی، فاطمه حسیبی مدیرعامل باشگاه باریج اسانس، از توجه مسئولین شهرستان به امر ورزش به خصوص والیبال اظهارامیدواری کرد و گفت: باشگاه باریج اسانس درصدد این است که نام والیبال کاشان را مجددا بر سر زبان ها بیاورد و در زمینه استعدادیابی و آکادمی روند رو به رشدی را ادامه دهد.

در پایان این گردهمایی، از طرف تربیت بدنی شهرستان، یک تابلوفرش و تندیس به یادگار از دستان دکتر ساداتی نژاد به سرکار خانم حسیبی مدیرعامل باشگاه باریج اسانس اهدا شد.

همزمان با برگزاری گردهمایی روسای هیات های والیبال استان اصفهان، کلنگ خانه والیبال کاشان در زمینی به مساحت ۲۵۰ مترمربع در بلوار امام رضا روبروی کاشان مال به زمین زده شد، زمین خانه والیبال کاشان از سوی خیر زنده یاد حسین فربد به این امر اختصاص داده شده است.

درباره ی باشگاه باریج اسانس کاشان

مطلب پیشنهادی

عکس: قهرمانی تیم پیشکسوتان والیبال باریج اسانس در مسابقات جام رمضان

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، از سری مسابقات والیبال جام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.