خانه / اخبار و رویداد ها / اعلام هدف گذاری جامع باشگاه باریج اسانس در سال ۹۷

اعلام هدف گذاری جامع باشگاه باریج اسانس در سال ۹۷

محمدرضا واعظ مدیر باشگاه باریج اسانس کاشان در گفت وگو با روابط عمومی این باشگاه ضمن تبریک سال جدید به تمامی ورزشکاران و اهالی شهرستان کاشان، گفت: اکنون به لطف الهی و به یُمن فرارسیدن فصل بهار و با عنایت به روند رو به رشد باشگاه از سال ۹۳ تا کنون و همچنین به رغم تلاش های پیگیر و مستمر مدیر عامل محترم سرکار خانم حسیبی ،امیدواریم در سال ۹۷ با توجه به پتانسیل های موجود در باشگاه و شهرستان ،گامی ارزنده در راستای استراتژی های هیات مدیره شرکت باریج اسانس و باشگاه که همان سلامت جامعه ،توسعه فرهنگ و نشاط اجتماعی است برداشته شود.

وی در ادامه افزود: کارنامه طلایی و روشن والیبال باریج اسانس بر همگان روشن و مُبرهن است و بر همین اساس از سال ۹۷ به بعد باشگاه جداسازی ورزش آکادمی و قهرمانی رو در دستور کار خود قرار داده است و انشاالله روند حضور در رده های بالای مسابقات کشوری در ۲ گروه بانوان وآقایان را در برنامه خود خواهد داشت .

واعظ در پایان گفت: طبق هدف گذاری باشگاه، تلاش داریم سایر رشته های ورزشی به موازات زمان و ایجاد بستر و ساختار مناسب در فواصل مختلف به مجموعه رشته های ورزشی باشگاه اضافه گردد. ضمن اینکه از فعالیت های سلیقه ای بر حذر بوده و با پشتوانه سازی و بنیان مستحکم، برای ورزش شهرمان قدم بر خواهیم داشت.

درباره ی باشگاه باریج اسانس کاشان

مطلب پیشنهادی

پیام تسلیت فاطمه حسیبی در پی عزادار شدن نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، در پی درگذشت والده خانم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.