خانه / اخبار و رویداد ها / اختتامیه هفتمین دوره مسابقات فوتسال یادواره مرحوم حجازی/قهرمانی تیم فنی مهندسی

اختتامیه هفتمین دوره مسابقات فوتسال یادواره مرحوم حجازی/قهرمانی تیم فنی مهندسی

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، مراسم اختتامیه هفتمین دوره مسابقات فوتسال یادواره زنده یاد مهندس حسین حجازی جمعه ۲۵ اسفند ماه با معرفی تیم های اول تا سوم به پایان رسید.

این مراسم که در سالن کتابچی برگزار شد، خانم فاطمه حسیبی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس و خانم لاله حجازی مدیرعامل شرکت داروسازی باریج اسانس و آقای جعفری قهرمان جهان و مربی ووشو و جمعی از مدیران شرکت حضور داشتند.

بر همین اساس، تیم های تولید باریج و بارینا گلکاران که به مرحله رده بندی راه پیدا کرده بودند، با پیروزی تیم تولید به پایان رسید و به مقام سومی این دوره از مسابفات دست پیدا کرد. در مسابقه فینال هم، تیم های حسابداری و فنی مهندسی در یک دیدار نزدیک به هم و تماشاگرپسند، در وقت های قانونی به نتیجه یک بر یک رسیدند و این تیم فنی مهندسی بود که توانست در ضربات سرنوشت ساز پنالتی، تیم حسابداری را شکست دهد و به مقام قهرمانی هفتمین دوره مسابقات فوتسال یادواره مهندس حسین حجازی نائل آیند.

بعد از اتمام مسابقات، محمدرضا واعظ مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس، گزارشی از روند برگزاری مسابفات را برای حضار و تماشاگران ارائه دادند و در ادامه گفت: هدف از برگزاری مسابقات را افزایش روحیه همکاری و همدلی و ارتقا سطح بهره وری کار تیمی در مجموعه باریج اسانس دانست. همچنین خانم حجازی در سخنانی از تلاش های دست اندرکاران برگزاری مسابقات تشکر و قدردانی کردند و ابراز امیداوری کردند که روند برگزاری مسابقات فوتسال با حمایت باشگاه، رو به رشد خواهد شد.

در پایان مراسم، جوایزی از طرف باشگاه باریج اسانس به دختران والیبالیست که در مسابقات لیگ دسته یک استان، مقام قهرمانی و در لیگ دسته دوم، مقام چهارم را بدست آورده بودند، اهدا شد و همچنین کاپ قهرمانی هفمین دوره مسابقات فوتسال از طرف خانم حسیبی و حجازی به تیم فنی مهندسی اهدا شد.

درباره ی باشگاه باریج اسانس کاشان

مطلب پیشنهادی

پیام تسلیت فاطمه حسیبی در پی عزادار شدن نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، در پی درگذشت والده خانم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.