خانه / اخبار و رویداد ها / بازیکنان آکادمی باریج اسانس در لیست سرمربیان تیم ملی والیبال +عکس

بازیکنان آکادمی باریج اسانس در لیست سرمربیان تیم ملی والیبال +عکس

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، بعد از گذشت کمتر از ۴ سال از فعالیت حرفه ای آکادمی باشگاه باریج اسانس، علاوه بر این که در لیست محمد وکیلی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان، نام چهار بازیکن پسر کاشانی به چشم می خورد، حضور سه تن از والیبالیست های دختر این باشگاه در لیست نهایی سرمربی تیم ملی والیبال بانوان، باعث امیدواری شده است.

در همین باره، محمدرضا واعظ مدیر باشگاه باریج اسانس ضمن تبریک به تمامی اهالی ورزش شهرستان بابت این افتخارآفرینی فرزندان کاشانی در سطوح ملی گفت: خدا رو شکر می گویم که در شهرمان و کشورمان فضای امن ورزشی برای خانم ها مهیا است و بستر مطلوبی را توانسته ایم برای رشد و تعالی نونهالان نوجوانان و جوانان در باشگاه فراهم آوردیم. هر حرکتی با برنامه ،به نتیجه مطلوب ختم خواهد شدو توانسته ایم در کنار موقعیت های متعدد ورزشی و سلامت اداری در باشگاه ،شادمانی و رضایت مردم و خانواده ها را بدست آوریم. خوشحالیم که با نگاه زنده یاد مهندس حسین حجازی و خانواده ایشان، که علاوه بر صنعت داروسازی که موجبات سلامت جسمی مردم را فراهم می آورد، موجبات سلامت روحی و روانی را از طریق ورزش نیز، میسر سازیم.

وی گفت: به میمنت تولد بزرگ بانوی عالم خبرهای خوب و خوشی حاصل گردید که موجبات مسرت والیبالیست های باشگاه و کاشان را فراهم نمود. حضور ۴ تن از والیبالیست های نوجوان و جوان آکادمی باریج اسانس برای حضور در اردوی تیم ملی پسران به نام های،حسن بیشه ای ،ابوالفضل عظیمی ،عرفان محفوظ و رسول فاطمی نژاد و همچنین حضور ۳ تن از والیبالیست های خانم بنام های فاطمه عنایت ،الهه حلاج ،ریحانه داور پناه در اردوی تیم ملی بانوان و همچنین مقام قهرمانی لیگ نوجوانان دختر استان، از افتخارات این باشگاه بوده است.

واعظ تاکید داشت: امیدواریم با توجه به فضای بسیار خوبی که در ورزش کشور ایجاد شده و ساماندهی که برای دختران و پسران در زمینه های ورزشی و فرهنگی در سطوح استانی و کشوری بصورت کاملا حرفه ای ، طرح ریزی نموده ایم ، شاهد هم افزایی مثبت نهادها با این باشگاه باشیم و بتوانیم خانواده های عزیز کاشانی را بیش از پیش در عرصه ورزش نظاره گر باشیم .

مدیر باشگاه باریج اسانس در آخر از همکاری و مساعدت و همگرایی اداره ورزش و جوانان کاشان و آموزش و پرورش کاشان که مساعدت های شایانی را در زمینه رشد ورزش شهرمان دارند، تشکر و قدردانی کرد.

درباره ی باشگاه باریج اسانس کاشان

مطلب پیشنهادی

پیام تسلیت فاطمه حسیبی در پی عزادار شدن نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، در پی درگذشت والده خانم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.