خانه / اخبار و رویداد ها / مراسم اختتامیه مسابقات والیبال بانوان هیات والیبال شهرستان کاشان برگزار شد

مراسم اختتامیه مسابقات والیبال بانوان هیات والیبال شهرستان کاشان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، مراسم اختتامیه مسابقات لیگ جوانان و نوجوانان و مسابقات دهه فجر دوشنبه شب ۱۴ اسفندماه در سالن پردیس شهرستان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور خانم پدرام فر عضو شورای اسلامی شهرستان کاشان و خانم حسیبی نایب رئیس هیئت والیبال شهرستان و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس و سلامیان رئیس اداره ورزش و جوانان، فتاحی رئیس هیئت والیبال و غنی زاده دبیر هیئت والیبال و همچنین هنرمند خوش ذوق شهرستان خانم حمامی برگزار شد، از تیم های برتر لیگ حوانان بانوان ۹۶ و لیگ دسته یک و دو جام فجر بانوان با اهدای کاپ قهرمانی و جوایزی از سوی اسپانسر این دوره از مسابقات قدردانی شد.

در این مراسم، خانم پدارم فر عضو شورای اسلامی شهرستان کاشان ضمن تبریک به تمامی دختران والیبالیست کاشانی، گفت: در دوره جدید شورای شهرستان، تلاش خواهیم کرد که به ورزش بانوان بیشتر توجه شود. چراکه پتانسیل و ظرفیت دختران کاشانی نشان داده است که آنها می توانند علاوه بر افتخارآفرینی در مسابقات داخلی، در مسابقات ملی و جهانی هم برای شهرستان کاشان و هم برای خود، خوش بدرخشند.

لازم به توضیح است که در پایان مسابقات لیگ جوانان بانوان در سال جاری، تیم های جوانان و نوجوانان باریج اسانس و کاسپین وب به ترتیب مقام های اول تا سوم مسابقات دست پیدا کردند.

علاوه بر این، در مسابقات دسته یک و دو بانوان جام فجر، در دسته یک، تیم های درین گلاب و رایان مهر به مقام اول و دوم و در دسته دو، تیم های تندیس ماندگار و آسمان عناوین برترین تیم را به خود اختصاص دادند و هدایای خودشان را از باشگاه باریج اسانس دریافت کردند.

درباره ی باشگاه باریج اسانس کاشان

مطلب پیشنهادی

پیام تسلیت فاطمه حسیبی در پی عزادار شدن نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، در پی درگذشت والده خانم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.