خانه / اخبار و رویداد ها / اخبار ورزشی / قهرمانی مقتدارنه تیم آتیه سازان دختر باشگاه باریج اسانس

قهرمانی مقتدارنه تیم آتیه سازان دختر باشگاه باریج اسانس

جمعه ۳۰ تیر، تیم آتیه سازان دختر باشگاه باریج اسانس در رده سنی ۸۴، توانست با اقتدار رقیبان را پشت سر گذاشته و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد .

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، در ادامه مسابقات آتیه سازان استان اصفهان ،روز گذشته(جمعه ۳۰ تیر) تیم آتیه سازان دختر باشگاه باریج اسانس در رده سنی ۸۴، توانست با اقتدار رقیبان را پشت سر گذاشته و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد .

🔵🔵 تیم دختران باشگاه باریج اسانس کاشان توانست با ارائه یک بازی هدف دار در دو دیدار نیمه نهایی و فینال، برابر حریفان خود به پیروزی برسد و در بین ۶۰ تیم حاضر، به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

🔴🔴 این موفقیت چشمگیر را سرکار خانم حسیبی مدیرعامل باشگاه باریج اسانس به تمامی دختران این باشگاه تبریک عرض کرده و برای آنها موففیت های روزافزون آرزو کردند.

🔹🔹 در همین باره محمدرضا واعظ مدیر باشگاه باریج اسانس اظهار داشت: این باشگاه در سال ۹۶ با هدف بالابردن سطح کیفی و کمی دانش والیبال در بازیکنان و کادر در زمینه ورزش حرفه ای قدم برداشته و زمینه های رسیدن شهرستان کاشان به شهری والیبال خیز در کشور محیا کرده است .

🔸🔸 وی در ادامه افزود: ورزش حرفه ای نیازمند کار حرفه ای و فکر حرفه ای است که کلیه بازیکنان و کادر این باشگاه در این مسیر قدم برداشته اند و با پشتیبانی که هیات مدیره محترم شرکت باریج اسانس و مدیر عامل محترم باشگاه خانم حسیبی در این زمینه داشته و خواهند داشت، دورنمایی خوب و خوش را برای تمامی نونهالان و نوجوانان و جوانان شهرمان رقم خواهیم زد .

🔵🔵 واعظ در زمینه ترم تابستانه این باشگاه عنوان کرد: ما سال والیبالی خود را در به چهار فصل تقسیم بندی نموده ایم که امسال با درایت خانواده های کاشانی و ثبت نام فرزندان خود در ترم تابستانه این باشگاه، شاهد ایجاد پیوند عمیق تر ورزش با خانواده هستیم و عنوان کرد که کار این باشگاه محدود به تابستان نمی شود .

🔴🔴 در آخر از کلیه بازیکنان و کادر تیم که توانسته اند شادی را به جمع دختران و پسران این باشگاه و مردم کاشان هدیه نمایند، تشکر و قدردانی می کنم .امیدواریم بتوانیم در هر خانواده کاشانی حضور یک والیبالیست را نظاره گر باشیم .منتظر خبرهای جدید از این باشگاه در عرصه والیبال باشید .

درباره ی مدیر سایت

مطلب پیشنهادی

درخشش بازیکنان باریج اسانس کاشان در ترکیب تیم ملی دختران والیبال

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، مرحله یک هشتم نهایی نوزدهمین دوره …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.