خانه / اخبار و رویداد ها / مصاف نوجوانان والیبالیست باریج اسانس کاشان با تیم های مطرح لیگ برتر والیبال

مصاف نوجوانان والیبالیست باریج اسانس کاشان با تیم های مطرح لیگ برتر والیبال

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس، محمد رضا واعظ با اعلام این که تیم های مطرح لیگ برتر والیبال با تیم باریج اسانس مسابقه دوستانه برگزار خواهد کرد، ادامه داد: در جهت آمادگی بیشتر تیم های پایه باریج اسانس، روز یکشنبه ۶ اسفندماه، نماینده کاشان میهمان تیم نوجوانان پیکان در تهران خواهند بود.

مدیر باشگاه باریج اسانس در ادامه افزود: در حالی که تیم باریج اسانس در طی دو سال گذشته، بر روی تیم های پایه و آکادمی خود سرمایه گذاری کرده است،در نظر داریم برای ارتقای سطح کیفی و همچنین آمادگی بیشتر والیبالیست های نوجوان و جوان باشگاه در راستای برنامه های سال ۹۷ و سال های آتی، مسابقات دوستانه با تیم های مطرح لیگ برتر والیبال را برگزار کنیم تا بازیکنان در راستای ورزش و تفکر حرفه ای دیدگاه شان را علاوه بر استان به سطوح بالاتر کشوری ارتقا دهند و آهسته و مستمر به سوی اهداف خود همراه با کسب تجربه دست یابند .

واعظ تاکید کرد: به همین منظور با تعاملاتی که باشگاه های بنام و مطرح پیکان و سرمایه ایجاد گردید، موجبات همکاری در زمینه های والیبال ایجاد شد. در همین راستا روز یکشنبه ۶ اسفند ماه ۹۶ بازیکنان نوجوان باشگاه باریج اسانس میهمان باشگاه با قدمت پیکان خواهد بود و روز ۵ شنبه ۱۰ اسفند میزبان تیم خوب و منسجم بانک سرمایه در کاشان در سالن کتابچی خواهد بود .

وی گفت: حضور پرشور خانواده ها و علاقمندان و هواداران باریج اسانس برای تشویق و حمایت از این تیم،باعث دلگرمی و پشتکار نوجوانان والیبالیست کاشانی خواهد بود. به طور قطع با یاری خداوند متعال و برنامه هایی که باشگاه در سال های آینده جهت رشد و پرورش نونهالان و نوجوانان و جوانان مستعد شهرستان کاشان خواهد داشت، شاهد فضای خوب جهت نشان دادن والیبال کاشان در عرصه والیبال آکادمیک و باشگاهی کشور خواهیم بود.

درباره ی باشگاه باریج اسانس کاشان

مطلب پیشنهادی

پیام تسلیت فاطمه حسیبی در پی عزادار شدن نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان، در پی درگذشت والده خانم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.